KIDS ALOUD

Felsefemiz

Bu bakış açısıyla genel geçer programlardan uzak kalarak kişiye özgü öğrenme modelimizle ilerlemek esas felsefemizdir. Sınıflar içerisindeki ilerleyişimiz her çocuğumuzun gelişimine ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanır.

Çocukların kendilerini ifade etmeleri için yüzlerce yol olduğuna inanarak ilerleriz. İfade edici, sembolik, bilişsel, etik, metaforik, mantıksal, yaratıcı ve ilişkisel yönleriyle dil edinimini ele alır ve hayatın bir parçası halinde sunarız.

Doğa harika bir öğreticidir. Çocuklarımızın ilham alabilmesi için bu dev laboratuvarı eğitim planımızın bir parçası olarak kullanıyoruz. Böylece çocuklarımız çevre ve doğa bilinciyle doğaya saygılı bireyler olarak ilerliyorlar.

Eğitim sistemimizin içerisinde çocuklarımızın düşünmelerine, sormalarına, hipotezler geliştirmelerine katkı sağlayacak bilim çalışmalarına yer veriyoruz.

EKendine has özellikleri yeniden tanımlayabilen, akıcı fikirler sunabilen, analiz edebilen, tutarlı ve planlı düzenlemeler yapabilen, problemlere karşı duyarlı okul öncesi bireyleri yetiştiriyoruz.

Eğitimlerimizi yalnızca okulda geçirilen vakitle sınırlandırmıyor, ailelerimizi de bu sürecin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Faq Images
  • Shape Images
  • Shape Images
  • Shape Images