Bize Ulaşın

 • Genel Merkez İSTANBUL

  Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:211/73 Kat:4 Blackout Avm 34381 Şişli/İstanbul

 • Genel Merkez ELAZIĞ

  Ataşehir Mah. Güney Çevre Yolu Cad. B Blok. NO:224 Merkez/ELAZIĞ

 • E-Mail

  info@kidsaloud.com.tr

 • Telefon

  0850 80 80 453

Ön Bilgi Formu

Bizi Diğer Okullardan Ayıran Nedir?
-Her şey!

Her okul öncesi bireyinin kedine özgü bir gelişim süreci olduğunu biliyor ve bu yaklaşımla ilerliyoruz.

Basitten zora ilerleyen, devamlı olarak tekrar edilen bir program düzeni kullanıyoruz.

Her okul öncesi bireyinin yaş, gelişim ve ihtiyaçlarına uygun olarak STEAM, MONTESSORI, HIGH SCOPE, WALDORF, REGGIO EMILIA, CREATIVE CURRICULUM yaklaşımlarına programımız içerisinde yer veriyoruz.

Branş derslerimiz ile çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerine, gelişmelerine fırsat tanıyacak zenginleştirilmiş akademik öğrenme ortamları kuruyoruz.

İngilizceyi bir branş dersi olarak değil ikinci ana dil olarak gören çift öğretmen, çift dil yaklaşımını benimsiyoruz.

Çocuklarınızın gün içerisindeki programlarını, yemek listelerini, çalışmalarını takip edebilmeniz için özel olarak hazırlanmış olan bir program kullanıyoruz.

Sınıflarımız MEB ve Sosyal Hizmetleri yönergelerine uygun olarak Avrupa standartlarında oluşturulmaktadır.

Avrupa Konseyi Modern Diller Bölümü tarafından oluşturulmuş olan dünya geçerliliğine sahip Avrupa Dil Portfolyosu kullanıyoruz..

Yemek listelerimiz uzman beslenme uzmanlarımız ile çocukların günlük kalori ihtiyaçları belirlenerek oluşturulur ve genel merkez üzerinden tüm kurumlarımıza gönderilir.

Eğitim programlarımız genel merkezimizin uzman eğitim kadrosu tarafından hazırlanarak aylık, haftalık, günlük olarak tüm kurumlarımıza gönderilir.

Kurumlarımızın birçoğunda var olan spor, bale, piyano, yüzme, yoga, atletizm gibi branş dersleri ile çocuklarımıza kendilerini keşfetme ve geliştirme fırsatı sunuyoruz. Bölgesel olarak branş derslerimizde farklılıklar olabilmektedir.

Kurumlarımızda “Okul Öncesi Öğretmenliği” mezunu olan öğretmenlerimiz ve ana dili İngilizce olan ya da eğitimini İngilizce olarak almış olan öğretmenler ile çalışıyoruz.

Eğitimin bir bütün olduğuna olan inancımız ile ailelerimiz için de aylık bir bülten hazırlıyor ve çocuklarınız ile keyifli vakit geçirirken öğrenimlerini destekleyecek etkinlikler ile ailelerimize destek olacak içeriklere yer veriyoruz.

Get Your Quality Skills Certificate Through EduBlink

Get started now
 • shape
 • shape
 • shape
 • shape